Connect with us

Sporti

Sporting-Real Madrid, notat e lojtarëve (Foto)

Real Madrid ka shënuar fitore ndaj Sportingut duke fituar me rezultat 2-1.

Published

on

‘Los Blancos’ arritën të marrin një fitore të vështirë ndaj portugezëve të cilët deri në minutat e fundit të takimit i bën ballë skuadrës së Zidane.

Golat për madrilenët i shënuan francezët Rafael Varane dhe Karim Benzema, ndërsa për portugezët shënoi Adrien Silva.

Notën më e madhe në këtë takim e ka marrë mbrojtësi francez Varane (7.9).

Ndërsa nota më e vogël i takon mbrojtësit Pereira (5.4) që mori karton të kuq. /Periskopi.com/

sport

ral

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending