Connect with us

Sporti

Sot zhvillohet kryendeshja e xhiros së dhjetë në SuperLigën e Kosovës

Sot zhvillohet derbi i SuperLigës së Kosovës në futboll, Trepça ’89-Besa.

Published

on

Lideri i tabelës, sot pret ekpin tjetër favorit për titull të kampionit, Besën e Pejës.

Takimi tjetër do të zhvillohet ndërmjet, Ferizajit dhe Llapit, ku skuadra llapajne do të kërkojë fitoren pas humbjes në javën e kaluar ndaj Feronikelit.

Ndeshja e fundit do të jetë ndërmjet, Gjilanit dhe Hajvalisë. /Periskopi.com

Trepça ’89-Besa

Ferizaji-Llapi

Gjilani-Hajvalia.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending