Connect with us

Sporti

Sot zhvillohet derbi i madh në basketbollin kosovar

Superliga e Kosovës në basketboll, vazhdon këtë fundjave me ndeshjet e javës së pestë.

Published

on

Kjo xhiro sjell përballjen e rivalëve të vjetër, Trepçës dhe Prishtinës, sfidë kjo që do të luhet të dielën në “Minatori” të Mitrovicës prej orës 18:00.

Ballafaqimet mes këtyre dy skuadrave gjithnjë janë përshkruar më rivalitet të madh e përcjellur me atmosferë fantastike.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending