Connect with us

Sporti

Sot zhvillohen ndeshjet e Kupës së Kosovës

Takimet e rrethit të tretë të Kupës së Kosovës në futboll do të zhvillohen sot me fillim nga ora 13:00

Published

on

Në këtë rreth janë të përfshira skuadrat e Ligës së Parë dhe skuadrat e Ligës së Dytë, të cilët kanë kaluar me sukses dy rrethet e para, shkruan FFK.

Këto janë çiftet:

Flamurtari – Australia
Arbëria – Lugu i Baranit
Vushtrria – Vllaznia (P)
KEK-u – Ulpiana
Lepenci – Vellaznimi
2 Korriku – Istogu
Fushë Kosova – Dukagjini
Bashkimi (K) – Besa Irzniq
.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending