Connect with us

Lajme

Sot vendoset nëse do të mbahen zgjedhjet në Podujevë

Published

on

Sot do të vendoset nëse do të mbahen zgjedhjet për Kryetar të Komunës së Podujevës, pas konfirmimit të rasteve të para me koronavirus në Kosovë.

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, ka thënë se pas konfirmimit të dy rasteve me koronavirus në Kosovë, ata do të mblidhen për të marrë një vendim nëse do të mbahen ose jo zgjedhjet e caktuara të dielën për kryetar të Komunës së Podujevës .

“Do të takohemi dhe do ta shqyrtojmë situatën përsëri dhe do ta konfirmojnë se a do të mbahen ose jo. Do t’i njoftojmë qytetarët e Podujevës dhe ata që do të jenë ditën e diel të angazhuar lidhur me zgjedhjet”, ka thënë Daka.

Sipas saj, ky proces duhet të mbahet ashtu siç është caktuar – më 15 mars.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending