Connect with us

Sporti

Sot takimi i madh, Interi afër lojtarit që e kërkon gjithë Evropa (Foto)

Published

on

 

Është një ditë e rëndësishme kjo e sotmja në shtëpinë  Inter.

Drejtori teknik, Walter Sabatini, ndodhet në Milano. Arsyeja: Keita Balde.

Sulmuesi është larguar nga grumbullimi i Lazio-s, me lejen e klubit, për të shkuar në kryeqendrën lombarde.

inter-p-rgatit-surpriz-n-takohet-me-keita_ts_17-07-17_8401163456_

 

Në fakt, sot parashikohet të zhvillohet një takim mes drejtuesve zikaltër dhe vetë lojtarit pasi është arritur marrëveshja me Lotiton në vija të përgjithshme.

Kjo e sotmja mund të jetë dita e duhur për të arritur marrëveshjen edhe me numrin 14 të Lazios.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending