Connect with us

Lajme

Sot mbahet provimi pranues në UP

Published

on

Në të gjitha fakultetet e Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, sot mbahet provimi pranuese për regjistrim e studentëve të rinj.

Me këtë rast, ministri i Arsimit, shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami dhe rektori i Universitetit të Prishtinës, Marjan Dema do të vizitojnë kandidatët konkurrues në Fakultetin e Edukimit, Fakultetin Juridik dhe Fakultetin Filozofik.

Siç ndodhi edhe vite më parë, procesi i aplikimit online ka pasur disa probleme,

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending