Connect with us

Lajme

Sot mbahet manifestimi “Së bashku për Hillary Clinton”

Kryetari i Shoqatës “Energy Plus”, Fatmir Muçolli, i cili jeton dhe vepron në Gjermani, ka ardhur në Kosovë që të organizojë aktivitete në përkrahje të kandidates demokrate për president të SHBA-ve, Hillary Clinton. Ai organizon manifestimin “Së bashku për Hillary Clinton”, që do të mbahet sot në Prishtinë.

Published

on

 

Muçolli beson shumë se Hillary Clinton do të jetë fituese në zgjedhjet presidenciale në SHBA, dhe për këtë ai thotë se nuk është i vetmi shqiptarë që e mendon kështu. Ai u ka bërë thirrje shqiptarëve në Amerikë që të tregojnë përkrahjen e tyre për zonjën Clinton.

Manifestimi “Së bashku për Hillary Clinton”, mbahet sot në sallën e Pallatit të Rinisë në Prishtinë, organizuar nga Shoqata “Energy Plus” në bashkëpunim me grupin e artistëve vullnetarë “Dëshmorët e Kombit” nga Kastrioti, njofton KosovaPress.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending