Connect with us

Sporti

Sot, derbi i madh në futbollin kosovar

Sot zhvillohen dy ndeshje në kuadër të xhiros së 15-të të Vala Superligës, ku vëmendja pa diskutim është në Kastriot.

Published

on

Aty takohen dy rivalët e vjetër që synojnë titullin këtë sezon, Prishtina dhe Besa.

Ndërkohë në “Bajram Aliu”, Drenica pret ekipin e Gjilanit. Dy ndeshjet fillojnë në ora 13:00.

E shtunë
Prishtina – Besa
M.Baliu, E.Baliqi, K.Bajrami, S.Isufi.

Drenica – Gjilani
N.Rraci, F.Abrashi, A.Latifi, F.Tahiri.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending