Connect with us

Sporti

Sonte Liga e Kampionëve, luani këto parashikime dhe fitoni para

Published

on

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës për Champions League ku kryefjala e ditës do të jetë përballja mes Juventusit dhe Barcelonës.

Më poshtë ju sugjerojmë parashikimin tonë bazuar në statistikat e fundit të dy skuadrave.

20:45   Dortmund – Monaco +3 SGP [1.75]

20:45   Juventus –  Barcelona 0-2 SGP [1.65]

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending