Skuadra Kombëtare greke pozon e bashkuar para hotelit, disa orë para ndeshjes me Kosovën

Periskopi.com Sporti

Klubi kombëtar i Greqisë duket se po kalon për mrekulli në Kosovë. 

Ata janë vendosur në hotelin luksoz në Veternik, ‘Hotel Internacional’, pronë e biznesmenit, Bajram Krasniqi.

Ky i fundit ka postuar një fotografi me klubin grek para hotelit të tij, para ndeshjes së sotme Kosovë-Greqi.

Ndryshe, ky hotel është nikoqir i shumë ekipeve kombëtare që luajnë në Kosovë dhe në shumë raste edhe i ekipeve kombëtare kosovare.

Shpërndaje në: