Connect with us

Sporti

Skuadra angleze stërvisin në Real Madrid (Foto)

Skuadra angleze nga Premier League, Bournemouth kanë udhëtuar drejt qendrës stërvitore të skuadrës spanjolle të Real Madridit.

Published

on

Bournemouth janë duke shkuar drejt luftës për mbijetesë këtë sezon, kështuqë vendosën të shkojnë për të trajnuar në një vend të ngrohtë dhe zgjodhën Madridin.

Kërkesa e tyre ishte pranuar nga klubi madrilen, madje ata u vizituan edhe nga uellsiani Gareth Bale, i cili ka disa miq tek skuadra nga Premier Liga. /Periskopi.com

Bournemouth are at Real Madrid's training complex for a winter training break

Eddie Howe will be hoping the change of scenery will help arrest their slump down the table

Bale, who is recovering from surgery, enjoyed watching Smith working hard in the gym

Bournemouth have been given full use of the Ciudad Real Madrid complex this week

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending