Connect with us

Sporti

Skenderbeu vendos për trajner kosovar

Skenderbeu e dëshiron Veton Çitaku, si tranjer të ri për vazhdimin e kampionatit.

Published

on

Drejtuesit e klubit të Skënderbeut janë duke menduar të shkarkojnë trajnerin e tyre aktual, Agostineli dhe si zëvendësues të tij janë duke e konsideruar trajnerin aktual të Trepça 89, Veton Çitaku

Sipas “Sport Ekspres”, një trajner kroat dhe një grek janë në garë për postin, por Çitaku është një opsion mjaft i mirë pasi të dy klubet kanë marrëdhënie shumë të mira dhe nuk do të kishte pengesa nëse do të vendosej për emërimin e tij.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending