Connect with us

Lajme

Skenderaj: Gjenden eshtra dhe rroba në oborrin e një shtëpie

Derisa ishte duke punuar në oborrin e shtëpisë së tij, një person në Skenderaj gjeti eshtra njeriu

Published

on

Siç raporton Policia e Kosovës, pjesë të eshtrave me gjatësi 15 cm dhe disa rroba, u tërhoqën nga nëntoka nga Njësiti i Krimeve të Luftës, transmeton lajmi.net

Raporti:

GJETJE E PJESËVE ESHTËRORE

Skenderaj 29.10.2016-10:50. Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se derisa ishte duke punuar në oborrin e shtëpisë së tij ka gjet një pjesë eshtërore me gjatësi 15 cm dhe disa pjesë të  rrobave. Njësiti policor ka bërë sigurimin e vendit të ngjarjes ndërsa rreth orës 14:30 në vendin e ngjarjes ka dal njësiti i Krimeve të Luftës dhe personave të zhdukur të cilët kanë tërhequr pjesën eshtërore dhe rrobat.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending