Connect with us

Lajme

Skandaloze/ Vonesa e policisë detyron njerëzit të dalin nga dritaret e autobuzit

Published

on

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur sot paradite në Tiranë, kur disa dhjetëra qytetarë u bllokuan brenda autobuzit të linjës së Institutit. Shkak është bërë denoncimi për vjedhjen e një portofoli nga një prej pasagjerëve.

Dyert janë mbyllur menjëherë dhe udhëtarët janë bllokuar të gjithë brenda në pritje të policisë.
Por kur kishin kaluar mbi 40 minuta, policia nuk kishte mbërritur ende. Temperaturat e larta kanë shkaktuar lodhje dhe stress tek pasagjerët, disa prej të cilëve kanë dolën nga dritaret.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending