Connect with us

Sporti

Skandaloze shpërthen dhunë në basketbollin shqiptar (Video)

Trajneri i skuadrës së basketbollit Vllaznia, Bledar Gjeçaj dhe basketbollisti i Tiranës, Erkand Karaj, kanë pasur një përplasje që ka degjeneruar në grushte. Incidenti ndodhi në sfidën e Superligës shqiptare ndërmjet Vllaznisë dhe Tiranë që u zhvillua në Shkodër.

Published

on

Në një moment, situata tensionohet në sallën sportive dhe në fushë hyjnë të gjithë lojtarët e stolit dhe pjesëtarët e stafeve teknike. Në këtë moment, edhe Gjeçaj e Karaj afrohen dhe ndezin edhe më shumë situatën, njofton Top Channel.

Siç duket në videon që u publikua në rrjetet sociale, ata e grushtojnë njëri-tjetrin. Falë ndërhyrjes së personave të tjerë, kjo përleshje mbetet me aq.

Pas shtensionimit të situatës, ndeshja vijoi dhe Tirana arriti të marrë një fitore 84-66 dhe tashmë kryeson e vetme në klasifikim.

Flamurtari u mposht nga Ardhmëria 82-42, ndërsa Teuta fitoi ndaj Kamzës në shtëpinë e këtyre të fundit me rezultatin 90-83.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending