Connect with us

Lajme

Skandaloze: Ja në çfarë kushtesh mësojnë studentët e UP-së

Reshjet e ditës së sotme e kanë vërshuar bibliotekën e Fakulteteve Teknike të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”.

Published

on

Nga disa foto që ka siguruar Gazeta Monitor shihet se dyshemeja është mbushur me ujë nga tavani që pikon. Madje studentët kanë ironizuar me këtë. Ja çfarë ka shkruar njëri nga studentët. “Jeni në bibliotekë dhe nuk mund të mësoni për shkak të gjumit? Mos u shqetëso: Tekniku ka zgjidhje për ju. Tani mjafton qe të hiqni këpcët dhe t’i vendosni këmbët në ujë, efektin e shihni menjëhere”, ka shkruar ai.

addtext_com_mtixmda0mtq3otu1

addtext_com_mtixmdiwmtq3otc5

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending