Connect with us

Lajme

Skandaloze: Edukatorja ia derdh kafen e nxehtë fëmijës në fytyrë

Edukatorja kujdestare në një kopsht në Shkup ka derdhur kafe në fytyrën e një fëmije derisa ai ndodhej në krevatin e tij në sallën e kopshtit. Fëmija ka marrë plagë të djegurash të shkallës së parë në pjesën e syve dhe mollëzës së majtë.

Published

on

Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), sot kumtoi se M.G. (33) nga Shkupi ka paraqitur se në orën 12:30 në objektin “Çekorçe” në kopshtin “Sërniçka” në njërën nga sallat e kopshtit të grupmoshës më të madhe parashkollore, përderisa vajza e saj e mitur ka qenë e shtrirë në krevatin e saj, nga ana e edukatores kujdestare së panjohur është derdhur kafe në fytyrën e fëmijës. Për shkak të lëndimeve të marra, prindi e ka dërguar fëmijën për kontroll në Kirurgjinë e fëmijëve-Shkup.

Po ndërmerren masa për ndriçimin e plotë të rastit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending