Connect with us

Lajme

Skandal në plazh, 55 vjeçari kapet duke kryer marrëdhënie me një 13 vjeçare (Foto)

Published

on

Një i moshuar nga Gjermania është kapur duke bërë seks me një 13- vjeçare në plazh.

Ai quhet Meinrad Kopp dhe është 55-vjeç, ndërsa identiteti i vajzës së mitur nuk është bërë akoma i ditur. Burri është kapur gjatë aktit nga sherifi i zonës. Më parë ai ka qenë i dënuar edhe për pornografi.

Kopp kishte arritur në Gjermani që në datën 16 qershor. Nuk dihet ende nëse vajza ka pranuar të kryej marrëdhënie me dëshirë, apo është abuzuar. Burri është dërguar në një burg federal, por pritet që të kthehet në Gjermani. Ndërsa vajza është në kujdesin e psikologëve.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending