Connect with us

Lajme

Skandal në CNN, 30 minuta pornografi

Mbrëmë televizioni i famshëm amerikan, me shtrirje në të gjithë botën, CNN, aksidentalisht ka emetuar skena të forta seksuale për një gjysmë ore, njofton Klan Kosova.

Published

on

Gabimi ka ndodhur jo për fajin e CNN, por për shkak të një ngatërrimi që e ka bërë RCN, një rrjet kabllor lokal në New Jeresy, pjesë e të cilit rrejt është edhe CNN për qytetin e New Jersey-it.

Shikuesit në atë kohë po prisnin episodin e ri të “Anthony Bourdain’s Parts Unknown”, një shou televiziv, por ajo që u shfaq ishte një pornografi e fortë, për rreth 30 minuta.

Një nga pornoaktorët në film ishte edhe transseksuali Raily Quinn.

Gjithsesi, pamjet e gabuara janë emetuar vetëm për një zonë të caktuar të etjen mbrëma.

Shikuesit gabimin e RCN-it e komentuan edhe në Twitter.

“Nuk po mund të pres deri sa të zgjohen nesër në RCN dhe të kuptojnë se kanë lëshuar skena të forta seksuale në CNN në vend të episodit të ri”.

CNN dhe RCN ende nuk janë përgjigjur e as sqaruar se çfarë realisht ka ndodhur.

33
3

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending