Connect with us

Lajme

Skandal: Institucionet qeveritare shpërndajnë intervistën e Kurtit (Foto)

Published

on

Ministria e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Investimeve, përkatësisht faqja e saj zyrtare në Facebook, ka shpërndarë intervistën e kryeministrit në ikje, Albin Kurti.

Kjo Ministri, sipas fotos më poshtë, është përkujdesur që posa ka filluar intervista, ta shpërndajë atë.

Kështu, ky insitutcion qeveritar, hyn në radhën e grupeve të Facebook-ut ku promovohen intervista të ndryshme të zyrtarëve të Vetëvendosjes.

Kujtojmë se për një gjë të tillë, një ministre në qeverinë e kaluar ishte linçuar publikisht nga Vetëvendosja dhe ishte kritikuar nga të tjerët.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending