Connect with us

Sporti

Skandal: Futbollistët e Kosovës sërish luajnë në lloç (Foto)

Vjeshta bën që në fushat e futbollit në Kosovë të ketë më shumë lloç se bari dhe pamjet e reja që vijnë nga kategoritë e të rinjve janë vërtetë të tmerrshme.

Published

on

Gazeta Olle ka siguruar fotografi të ndeshjes së kategorisë U-19, që u zhvillua ndërmjet Prishtinës dhe Lirisë në stadiumin “Agron Rama” në Kastriot.

Aty shihen më së miri kushtet mizerie për prishtinasit dhe prizrenasit, të cilët pas “ndeshjes” në fushë nuk kanë as ku të pastrohen.

Sigurisht, nëse këto foto depërtojnë në mediat ndërkombëtare, pa diskutim që do të përbëjnë lajm të nivelit botëror.

lloqi2

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending