Connect with us

Sporti

Situatë e tensonuar te Barcelona, lojtarët dalin kundër Setien

Published

on

Prej uljes në stolin e Barcelonës të Quique Setien ekipi i Barcelonës sikur nuk e ka gjetur qetësinë, kjo përshkak të marrëdhënies së dobët që ka me skuadrën.

Barca dje barazoi 2:2 ndaj Celta Vigo, duke bërë kështu që pas ndeshjes të ketë diksutime të tensionuara në dhomën e zhveshjes mes lojtarëve dhe trajnerit, shkruan Marca.

Lojtarët janë kundër taktikave të trajnerit, dhe sipas tyre nuk do të mund të fitojnë asnjë trofe nëse vazhdohet kështu.

Lojtarët e qortuan trajnerin për disa nga vendimet e tij taktike dhe gjithashtu disa nga ndryshimet që ai bëri në ndeshjen kundër Celta, siç janë Arthur ose Griezmann. Diskutimi ishte shumë i tensionuar, sipas disa burimeve, dhe tregon se nuk ka asnjë harmoni midis dy grupeve

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending