Connect with us

Sporti

Sir Alex: Liverpool të frikëshëm me Klopp

Sir Alex Ferguson është shprehur se Liverpool është ringjallur që nga ardhja e trajnerit gjerman, Jurgen Klopp.

Published

on

Ish trajneri i Manchester United nuk është i habitur me formën, nëpër të cilen është duke kaluar ekipi i Liverpool në Premier Ligë. Liverpool ka startuar në mënyrën më të mirë kampionatin, ku pas nëntë ndeshjesh ka pikë të njëjta me liderin Manchester City.

“Ka bërë një punë me të vërtetë të mirë dhe ka ringjallur entuziazmin e Liverpoolit”, ka thënë Sir Alex për “Kicker”.

“Mund të ndodhë që ekipet e mëdha të humbin. Për dy dekada, Liverpooli ndërroi menaxherët pa krijuar identitetin e tyre”, ka shtuar ish-menaxheri i Unitedit.

“Por mund ta ndjeni se sivjet mund të llogaritni në ta për titull. Shihni dedikimin e Kloppit – jam i bindur se edhe në stërvitje ai është i tillë. Ka personalitet. Kjo është vitale te një klub i madh”. /Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending