Connect with us

Lajme

Sinani: Pas vdekjes së Deharit, Qeveria duhet të jap dorëheqje

Kryetar i Komunës së Kamenicës, Begzad Sinani, i ka shprehur ngushëllime familjes së Astrit Deharit.

Published

on

Ai ka thënë se pret që Qeveria të jap dorëheqje, sipas tij, sot në Republikën e Kosovës, Shtetin e Pavarur, Të Lirë e Demokratik, të vdes një i ri në burg është shumë shqetësuese.

Ky është postimi i plotë:

Dje ishte lajmi me i vështir në jetën time.

Vdekja e Astrit Deharit në Burgun e Qarkut në Prizren me përkujtoi ditën e 6 Janarit 1987 kur dy gardian dhe dy UDB – se me përcollën gjysme të vdekur nga Burgu i Qarkut të Gjilanit për në Burgun Qendror të Beogradit ( Burgun famëkeq CZ )

Atëherë i pata thëne vetës, duro ka edhe me keq. IA DOLA.

Sot në Republikën e Kosovës, Shtetin e Pavarur, të Lire e Demokratik, të vdes një i ri në burg kjo është shqetësuese për mua.

Pres shume që nesër ( e Hëne ) Qeveria të jap DOREHEQJE.

Familjes Dehari ngushëllimet me të sinqerta nga unë personalisht dhe Qytetaret e Komunës se Kamenicës.

N g u s h l l i m e !

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending