Connect with us

Sporti

Simeone konfirmon shkurtimin e kontratës me Atleticon

Published

on

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone ka pranuar se ka arritur marrëveshje me klubin për të reduktuar kontratën.

Kontrata e argjentinasit me madrilenët vlente deri në vitin 2020, mirëpo palët janë pajtuar që atë të reduktojnë për dy vjet, deri në vitin 2018.

“Kjo është e saktë”, tha Simeone kur u pyet rreth kësaj çështje.

“Ne kemi folur me njëri-tjetrin dhe kemi bërë atë që është më e mirë për skuadrën dhe klubin. Ne e kemi marrë këtë vendim së bashku”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending