Si është Samanta Karavella kur sapo zgjohet në mëngjes? (FOTO)

Një foto ku ajo duket e freskët dhe natyrale, pa grim. Kështu ka zgjedhur të urojë mirëmëngjes këngëtarja bukuroshe shqiptare, Samanta Karavella.

Ajo ka postuar një foto të sajën në mëngjes, mesa duket sapo është zgjuar, dhe ka uruar miqtë e saj “Godmornin (mirëmëngjes), shoqëruar me një zemër. /express/

Shpërndaje në:
Të Ngjashme
Widget post How to clear the air in the most polluted cities on Earth
27 Feb 03:20 Persikopi
OPINION