Connect with us

Lajme

Si e vlerësojnë qytetarët Jahjagën?

Published

on

Grajqevci: Presidentja qysh është zgjedhur nuk u prit që punon kaq mirë, me të thënë të drejtën. Pa gabime, ka qenë e pakorruptuar, asnjë aferë presidenca në kohën e saj nuk e ka pasur.

Hajdari: Është një kryetare shqiptare e para pas Teutës e atyre të tjerëve më të moçëm në Kosovë dhe mandatin e saj e ka kryer me suksese gjë që edhe perëndimi edhe shtetet e jashtme e kanë vlerësuar punën e saj më të mirën të mundshme

Bici: Jam qytetar i Shqipërisë. Ajo që mund të mbahet mend janë ndoshta përpjekjet e presidentes për dialog politik mes dy palëve tjera. Opozitës dhe Qeverisë.

Shala: Të kish punu sikur në mbarim të mandatit, të kish punu edhe prej fillimit të njëjtën punë kishte qenë e shkëlqyer

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending