Connect with us

Sporti

Më shumë dhëmbë ari sesa gola! Yjet e futbollit festojnë në klubin e natës (Foto)

Published

on

Sulmuesi i Liverpoolit, Daniel Sturridge iu është bashkuar bashkëlojtarëve të tij për të festuar ditëlindjen e mbrojtësit, Nathaniel Clyne.

Clyne erdhi në klubin e natës me jo një, por dy Rolls Royce Phantoms.

Sturridge ishte i mbuluar i tëri me ari duke varur ‘grills’ në dhëmbë, zinxhirë qafe, vathë dhe orë.

Daniel Sturridge arrived at Playground Nightclub in Liverpool sporting new gold grills Sturridge also wore gold chains, earrings and a watch

Më herët gjatë ditës Liverpool kishte triumfuar me rezultat 2-1, ndaj Stoke City, transmeton Periskopi.

Nathaniel Clyne - out celebrating his birthday - arrived with his entourage in two cars

Sturridge captioned this photo on Instagram with: 'Hate on a g that's typical @nathaniel_clyne'

Clyne's friends arrived in a Rolls Royce Phantom Drophead with a personalised number-plate

Clyne turned up in a classic black Rolls Royce Phantom, worth a whopping £350,000

Liverpool nuk kanë pësuar humbje prej datës 27 shkurt, dukë bërë që ata të renditen të tretët në tabel para skuadrave të Manchester United, Arsenal, Manchester City dhe rivalët lokal të Everton. /Periskopi/

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending