Connect with us

Lajme

Shukri Buja dhe Driton Çaushi japin betimin e deputetit

Published

on

Në mbledhjen e sotme të Kuvendit të Kosovës është bërë betimi i dy deputetëve të ri, të cilët do të marrin mandat në këtë legjislaturë.

Shukri Buja ka zënë një vend në parlament, te Partia Demokratike e Kosovës. Ai ka zëvendësuar në këtë vend Enver Hoxhajn, i cili tash ka marrë detyrën e ministrit të Punëve të Jashtme.

Po ashtu një deputet të ri e ka edhe Lëvizja Vetëvendosje. Është Driton Çaushi ai i cili do ta zëvendësojë ish-deputetin Besnik Bislimi, njofton Klan Kosova.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending