Shtyhet ndeshja Manchester City – Everton, kjo është arsyeja

Periskopi.com Sporti

Ndeshja mes Manchester Cityt dhe Evertonin e cila ishte e paraparë të zhvillohej sonte është shtyrë, përcjell Periskopi.

Takimi i shty pasi sulmuesi i Cityt, Gabriel Jesus dhe mbrojtësi, Kyle Walker kishin rezultuar pozitiv për koronavirus.

Nuk dihet ende data se kur do të zhvillohet ndeshja. /Periskopi

Shpërndaje në: