Connect with us

Lajme

Shtime, arrestohet pasi godet me veturë këmbësorin

Published

on

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar mashkull, kjo na ndodhur për shkak të mos përshtatjes së shpejtësisë, personi në fjalë duke lëvizur me veturën Mercedes me targa lokale  ka goditur këmbësorin-viktimën mashkull në fshatin Davidovc në Shtime.

Sipas raportit të policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe  është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK-Prishtinë, transmeton Periskopi

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending