Connect with us

Lajme

Shqiptarja që gati u bë pjesë e Kongresit Amerikan tregon se si Clintonët e mbështetën atë (Video)

Published

on

Një vajzë tjetër me prejardhje nga Malësia, gati sa nuk u bë pjesë e Kongresit Amerikan më 2016.

Suzanna Shkreli thotë se shumë u mbështet nga familja Clinton, derisa garonte për postin e kongresistes nga radhët e demokratëve.

“Kur Bill Clintonit i thanë kush do të kandidojë për Miçigan e kur i thanë shqiptare, kërkoi të më takonte. Ai thjesht i donte shqiptarët”, thotë ajo, teksa shton se kishte mbështetje edhe nga Barack Obama.

Shkreli ka mesazh për shqiptarët që të krijojnë shtet të ligjit dhe që të rinjtë të bëjnë ndryshimin.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending