Connect with us

Lajme

Shqiptari theret me thikë në Gjermani, autorët arratisen

Një shqiptar në Gjermani ka ndërruar jetë pasi eshte sulmuar nga disa persona të panjohur. “Focus.de” shkruan se disa persona të panjohur kanë therur me thikë në Leipzig të Gjermanisë një shqiptar, ndërsa ngjarja e rëndë ka ndodhur në orën 5:47, teksa ai ka dalë nga shtëpia.

Published

on

Për fat të keq, në vend nuk kanë mbetur shenja që mund të ndihmojnë hetimet, pasi shiu ka fshirë gjurmët.

Disa njerëz kishin informuar policinë pak para orës 6:00 të mëngjesit të së premtes, se në lagje ka pasur një konfrontim.

Këtë e ka konfirmuar një zëdhënës i policisë gjermane, transmeton albinfo.ch. Ende nuk janë dhënë detaje se nga kush është sulmuar shqiptari dhe cilat janë motivet.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending