Connect with us

Lajme

Shqiptari që fitoi 22 mijë euro nga ndeshjet e djeshme

Djali në fjalë duhet të jetë vërtetë shumë me fat! Ai ka parashikuar rezultatet e sakta të shtatë ndeshjeve që u luajtën mbrëmjen e ndejshme dhe ka fituar një shumë marramendëse.

Published

on

Një qytetar i Vlorës ka fituar fiton 22 mijë euro në një pikë bastesh pasi kishte luajtur vetëm 100 euro.

Në foton e publikuar nga JetaOshQejf duket skedina e kapur, mbi të cilën është shkruar “mos e beso po deshe”. Dhe në fakt të drejtë ka, pasi është gati e pabesueshme të fitosh një shumë të tillë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending