Connect with us

Lajme

Shqiptari me emër të huaj i gëzohet sulmit të mbrëmshëm në Nice

Published

on

Ka edhe të tillë që i janë gëzuar sulmit barbar mbi qytetarët francezë mbrëmë.

Ebu Ajla Kanita, me emër të huaj, por me një postim shqip në Facebook, është një ndër të ngazëllyerit me vrasjen të pafajshmëve mbrëmë nga terroristi me prejardhje tuniziane në Nice të Francës, i cili me një kamion shtypi për vdekje të paktën 84 persona derisa ata festonin Ditën Kombëtare të Francës, ose siç njihet ndryshe Dita e Bastiljes.

Postimi  bizar i Kanitas (Nuk dihet nëse ky është emri i vërtetë i tij) pandeh se kamioni ka vrarë shumë “pederastë” dhe sipas tij, ata ishin mbytyr gjatë një parade homoseksualësh.

Lexo edhe: Momenti kur Policia vrau vozitësin e kamionit

Në profilin e tij thuhet se ai është nga Shqipëria dhe jeton në Malmo të Suedisë.

Ky postim sot nuk mund të gjendet në profilin e tij, por postimi është fotografuar nga shumë përdorues Facebook-u dhe është shpërndarë ‘online’ nëpër rrjetet sociale. /Periskopi/

ebua ebu1

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending