Connect with us

Lajme

Shqiptari kërcënon ish-të dashurën rumune: Po dole me të tjerë do të vras

Published

on

Një 35-vjeçar shqiptar është vënë në prangat e policisë italiane pasi ka kërcënuar me jetë ish-të dashurën e tij rumune. Mediat italiane shkruajnë se shqiptari, i cili kishte edhe nënshtetësi italiane nuk ka pranuar ndarjen nga vajza rumune, duke e përndjekur prej disa muajsh.

“Nëse ti del me dikë tjetër do të të vras” i ka thënë shqiptari ish- të dashurës së tij rumune.

Ai e përndiqte ish-të dashurën duke e kërcënuar me telefon, ushtronte dhunë psikologjike dhe i çonte mesazhe kërcënuese për miqtë dhe familjen.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending