Connect with us

Sporti

Shqipëria U-17 luan sot kundër “armikut”

Pas debutimit me humbje 1-0 ndaj Italisë vendase, Shqipëria U17 tenton sot “gjithçka për gjithçka”, sepse luan një finale të vërtetë kundër Serbisë (ora 11:00).

Published

on

Është ndeshja e dytë në grup dhe është një përballje vendimtare, sepse nëse fitojmë, kemi shanse të mëdha kualifikimi, para përballjes në nj tjetër derbi, me Maqeedoninë.

Gjithsesi, kundër një rivali mjaft të fortë, që e ka nisur me fitore ndaj Maqedonisë, edhe një pikë nuk do të ishte keq.

Në ndeshjen e parë Shqipëria luajti mjaft mirë në aspektin mbrojtës, por bëri shumë pak në sulm, ndaj tashmë shpresohet që të përmirësohemi edhe në këtë drejtim, pasi kemi një skuadër cilësore, me shumë talente që luajnë në Itali.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending