Connect with us

Sporti

Shqipëria përballet me Serbinë më 16 shtator

Published

on

Shqipëria do të luajë sërish kundër Serbisë.

Ekipi U-19 i femrave që udhëheqet nga Nevil Dede do të luajë kundër shtetit tjetër ballkanas.

Në këtë grup, pos Shqipërisë dhe Serbisë gjenden edhe Skocia dhe Qipro.

Ndeshja në fjalë zhvillohet më 16 shtator në ora 14:00.

SHQIPERI-serbi/Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending