Connect with us

Lajme

Shqipëria nën alarm, ja deri në sa do të arrijnë temperaturat sot

Published

on

Gjate ditës së sotme moti në Shqipëri parashikohet të jetë i kthjellët dhe i nxehtë, me vranësira të pakta në zonat malore gjatë orëve të mesditës.

Baza e reve të ulëta 1200 metër. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim–Jugperëndim me shpejtësi prej 1-10m/s.

Deti i forcës 4 me lartësi vale 2.0 metër.

Shikimi 10km-20km.

Temperaturat parashikohen te jene:

Vendet malore             20°/37°C

Vendet e ulëta               19°/40°C

Vendet bregdetare      24°/37°C

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending