Connect with us

Sporti

Shqipëria, më e mira e Grupit A

Published

on

Për Kombëtaren Kuqezi, vazhdimisht janë thënë fjalë të mirë në EURO 2016. Tani Shqipëria merr edhe një tjetër vlerësim pozitiv. Tabloidi britanik “Daily Mail” ka vënë notat për të gjitha kombëtaret pjesëmarrëse në Europian.

Vlerësimi është bërë bazuar në paraqitjet e tyre në fazën e grupeve. Në Grupin A, pavarësisht eliminimit, Shqipëria ka marrë notën më të lartë.

Pas kuqezinjve renditet Zvicra, Franca dhe Rumania.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending