Connect with us

Sporti

Shqipëria kundër Kosovës, rezultati pas pjesës së parë (Video)

Kosova dhe Shqipëria janë duke barazuar 1:1 pas pjesës së parë të ndeshjes së tyre në Grupin B të parakualifikimeve për Kampionatin botëror 2019. Bajraktari ka shënuar për ekipin kuqezi kurse Rexha ka barazuar për Kosovën.

Published

on

https://www.facebook.com/1401929279850241/videos/1402079686501867/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending