Connect with us

Lajme

Shqipëria, e gatshme të dërgojë trupa ushtarake me NATO-n në kufi me Rusinë

Shqipëria është gati të dërgojë njësi ushtarake krah forcave të NATO-s në kufirin verilindor të Evropës aty ku edhe tensionet mes Forcës Veriatlanike dhe Rusisë kanë kapur majat dhe rrezikojnë të përshkallëzohen ushtarakisht.

Published

on

Në një intervistë për ‘News 24’, Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura, Gjeneral Jeronin Bazo, pohon se po diskutohet me aleatët mbi numrin ushtarakëve shqiptarë që do të dislokohen në Letoni në një nga 4 batalionet e avancuar të NATO-s, nën flamurin e Kanadasë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending