Connect with us

Sporti

Shqipëri – Rumani, ky rezultat e kualifikon Kombëtaren

Published

on

Selektori i Shqipërisë, Gianni de Biasi ka thënë se një fitore me rezultat të thellë në ndeshjen ndaj Rumanisë do t’i mjaftojë skuadrës për t’u kualifikuar tutje në “Euro 2016”.

Gianni de Biasi ka thënë se një fitore me rezultat të thellë në ndeshjen ndaj Rumanisë do t’i mjaftojë Shqipërisë për t’u kualifikuar tutje në “Euro 2016”.

Kuqezinjtë janë pa pikë pas dy duelesh dhe me golaverazh prej -3. Por, De Biasi është optimist se ata do ta përmbysin gjendjen në duelin e fundit me Rumaninë, përcjell “Lajmi.net”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending