Connect with us

Sporti

Shqipëri-Itali, ky është rezultati

Kombëtarja e Shqipërisë U-17, ka humbur nga Italia në ndeshjen e parë kualifikuese për Kampionatin Evropian me shifrat 1:0.

Published

on

Golin e vetëm në ndeshje e realizoi Merola në minutën e 62-të.

Për Kombëtaren shqiptare në këtë ndeshje për 90-minuta u aktivizua edhe mesfushori nga Kosova, Alush Gavazaj.

Ndryshe, për Italinë në pjesën e dytë u paraqitën edhe shqiptarët Rilind Nivokazi dhe Alesandro Ahmataj.

Në ndeshjen tjetër të grupit të katërt kualifikues, Serbia e mundi 3:1 Maqedoninë.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending