Connect with us

Sporti

“Shqipëri – Francë do të përfundoj 1:1”

Published

on

Krye bashkiaku i qytezës së vogël franceze të Perros Guirec, Erven Leon, ka bërë një parashikim për ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës.

Kombëtarja shqiptare është grumbulluar në qytezën e vogël franceze të Perros Guirec. Krye bashkiaku i kësaj qyteze, Erven Leon ka mirëpritur kuqezinjtë, derisa vendin e ka stolisur me flamur kuqezinj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending