Connect with us

Sporti

Shqipëri-Bjellorusi: Publikohen formacionet zyrtare

Published

on

Shqipëria do të luajë në orën 16:00 sfidën e fundit të Nations League ndaj Bjellorusisë. Kjo ndeshje do të jetë si një finale pasi do të përcaktojë se cila skuadër do të arrijë në vendin e parë.

Pas fitores ndaj Kazakistanit, kuqezinjtë kërkojnë fitoren e dytë radhazi në “Air Albania” dhe do të kenë dy mungesa të sigurta si Abrashi për shkak pezullimi si dhe Hysaj me Covid-19. Pak minuta më parë janë bërë publike edhe formacionet zyrtare nga të dy trajnerët.

Trajneri Reja ka ulur në stol Kallakun dhe Uzunin duke aktivizuar Laçin dhe Memollën. Në vend të Hysajt dhe Abrashit do të luajnë Dokën dhe Gjasulën.

Shqipëria: Berisha, Doka, Gjimshiti, Veseli, Ismajli, Memushaj, Gjasula, Memolla, Laçi, Manaj, Cikalleshi.

Bjellorusia: Khatkevich, Bordachev, Sachivko, Polyakov, Yuzepchuk, Staasevich, Yablonski, Meavski, Ebong, Skavyash, Lisakovich.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending