Connect with us

Lajme

Shqetësime për sigurinë gjatë ‘Euro 2016’

Published

on

Pak muaj para se të nisë “Euro 2016” në Francë autoritetet ngrenë pikëpyetjen për sigurinë në stadiume, pasi sulmet terroriste sa vijnë dhe po shtohen.

Drejtori i UEFA-s për Europianin Martin Kallen ka thënë se rreziku nga terrorizmi ekziston dhe se lidhur me këtë po ndërmerren masa.

Ai shpjegoi për “Bild Sport” se pavarësuisht masave të marra asnjëherë nuk mund të ndalohen 100 për qind sulmet terroriste, përcjell “Albeu.com”.

Kallen shpjegoi se Europiani nuk ka ndonjë rrezik specifik, por se nisur nga ajo që ndodhi në ndeshjen Francë – Gjermani, duket se rreziku është tejet i lartë.

Në garën e këtij viti në Francë, për herë të parë do të marrë pjesë edhe Kombëtarja shqiptare që gjendet në Grupin A së bashku me nikoqirin, Zvicrën dhe Rumaninë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending