Connect with us

Lajme

Shpërthim në Rahovec

Një shpërthim ka ndodhur sot në një dyqan në qyetetin e Rahovecit, ku si pasojë lokali është përfshirë nga flakët.

Published

on

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky rast aponga ka ardh shpërthimi.

Ndërkaq, edhe në ditën e djeshme kanë ndodhur dy raste të shpërthimeve të bombolave të gazit, në Prishtinë dhe  në Pejë, ku të lënduar kanë mbetur pesë perosna.

 

 

 

 

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending