Connect with us

Lajme

Shpërthim në Dhomën e Tregtisë në Antali, 10 të palgosur

Published

on

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në parkingun e Dhomës së Tregtisë në Antalia të Turqisë, duke plagosur të paktën 10 persona.

Makinat e ambulancës dhe skuadrat e shpëtimit mbërritën në vendin e ngjarjes për t’u ardhur në ndihmë të plagosurve nga shpërthimi.

Ndërkohë, dëme të shumta materiale u janë shkaktuar godinave të Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë së Antalias, xhamat e të cilave janë thyer, ndërsa janë dëmtuar edhe disa makina të ndodhura në parking në momentin e shpërthimit.

Kryetari i bashkisë së qytetit, Menderes Turel deklaroi se, ngjarja mund të jetë një aksident dhe se asnjë nga të plagosurit nuk është në rrezik për jetën.

Ai shtoi se të plagosurit janë 10 ose 12 persona, ndërkohë që strukturat përgjegjëse të policisë kanë nisur një hetim.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending